mikeltorpy5031

Haiden 41, Lorenzenberg

N/A

12-02-22

14 Hits
می خواهیم شما را با یکی از مهم ترین ترفند های پیشرفت پیج، یعنی استخدام ادمین پیج اینستاگرام در سایت تبلیغات اینستاگرام نمادین آشنا کنیم. همه ما می‌دانیم اینستاگرام در این روزها به اندازه زیادی پیشرفت کرده است و تمامی کسب و کار ها فعالیت خود را در این شبکه اجتماعی گسترده تر کرده اند، شاید هریک از شما به این فکر افتاده باشید که پیج اینستاگرام فعال در زمینه کسب و کار خودتان داشته باشید و آن را گسترش دهید. شما پیج اینستاگرام ایجاد و در آن فعالیت می کنید، اما به مرور زمان نیاز به فعالیت حرفه ای بیشتری دارید و ممکن است با محدودیت زمانی مواجه شوید. و در نهایت به این نتیجه می رسید که از ادمین پیج اینستاگرام حرفه ای و فعال کمک بگیرید. نمادین در این تصمیم شما را همراهی می کند.
گرفتن ادمین برای پیج اینستاگرام
همه ما می‌دانیم اینستاگرام در این روزها به اندازه زیادی پیشرفت کرده است و تمامی کسب و کار ها فعالیت خود را در این شبکه اجتماعی گسترده تر کرده اند، شاید هر یک از شما به این فکر افتاده باشید که پیج اینستاگرام فعال در زمینه کسب و کار خودتان داشته باشید و آن را گسترش دهید. شما پیج اینستاگرام ایجاد و در آن فعالیت می کنید، اما به مرور زمان نیاز به فعالیت حرفه ای بیشتری دارید و ممکن است با محدودیت زمانی مواجه شوید. اینجاست که کار ادمینی پیج اینستاگرام رشد می کند چرا که در نهایت به این نتیجه می رسید که از ادمین پیج اینستاگرام حرفه ای و فعال کمک بگیرید. نمادین در این تصمیم شما را همراهی می کند.

دقت داشته باشید که تصمیم به واگذاری پیج کار ساده ای نیست چرا که برای داشتن پیج اینستاگرام موفق، باید پیج خود را به ادمین حرفه ای، متخصص و باتجربه در این زمینه بسپارید. اما قبل از پرداختن به این مسئله می خواهیم ببینیم آیا می توانید ادمین را با ربات های اینستاگرام جایگزین کرد یا خیر؟ علاوه بر این در مورد این که آیا ادمین ها در بالا رفتن میزان فروش صفحات نقش دارند یا خیر هم به صحبت می پردازیم. اگر شما هم دوست دارید در مورد ادمین برای پیج اینستاگرام اطلاعات کاملی بدست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

ادمین پیج اینستاگرام به چه کسی گفته می شود؟
این روزها کسب و کارهای انلاین بیش از هر زمان دیگری فعالیت می کنند. بسیاری از کسب و کارهای سنتی در تکاپوی ارائه کسب و کار خود به صورت آنلاین نیز هستند. این یعنی ما رفته رفته شاهد تغییر در ماهیت بیزینس ها هستیم و کم کم به جایی میرسیم که عمده کسب و کارها به صورت آنلاین عرضه می شوند.

پیج اینستاگرام، برای پیشرفت نیاز به عوامل مختلفی نظیر تولید محتوا اینستاگرام ، انتشار پست در زمان های مناسب، جذب فالوور و حتی پشتیبانی دارند؛ طبیعتا تمامی این کارها را نمی تواند کاربر انجام دهد. اما در حال حاضر کاربرانی به وجود آمده اند که از این فرصت، به عنوان فرصت شغلی استفاده کرده اند. ادمین پیج اینستاگرام کسی است که تمامی وظایف و فعالیت های شما را در این شبکه اجتماعی انجام می دهد.

ادمین کوتاه شده واژه انگلیسی Administrator است که معادل آن در فارسی واژه "مدیر" به کار می رود. فردی که به عنوان ادمین مشغول به فعالیت است علاوه بر این که پاسخگوی کلیه سوالات شما است می تواند مدیریت پیج اینستاگرام را هم بر عهده بگیرد و این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. از جمله کارهایی که این شخص می تواند برای پیج کسب و کار شما انجام دهد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تولید انواع مختلف محتوا اینستاگرام از جمله متنی، تولید عکس و طراحی گرافیکی، تولید ویدئو، igtv و ریلز
تحلیل و بررسی پیج شما و آنالیز آن از جنبه های مختلف و مقایسه با فعالیت رقبا
فراهم آوردن امنیت کامل برای پیج
رشد و توسعه پیج کسب و کار و افزایش درآمد
استخدام ادمین حرفه ای اینستاگرام غیرحضوری به شما کمک می کند که بتوانید به پیشرفت پیج اینستاگرام خود سرعت بیشتری ببخشید. همچنین دقت داشته باشید که استخدام ادمین اینستاگرام می تواند دارای شرایط مختلفی باشد؛ به این صورت که شما می توانید برای ادمین پیج ساعت کاری مشخص کنید و در نهایت با توجه به فعالیت و شرایطی که تفاوت کرده اید از پیج خود خروجی دریافت کنید. اگر شما هم محدودیت زمانی دارید و نمی توانید به فعالیت موثر در پیج اینستاگرام خود بپردازید، نمادین پیج شما را به ادمین های حرفه ای و متخصص واگذار می کند.

تفاوت ادمین اینستاگرام با وبمستر در چیست؟
یکی از رایج ترین پرسش های کاربران تفاوت ادمین اینستاگرام و وبمسترها است. کاربران معمولا وبمسترها را با ادمین اینستاگرام اشتباه می گیرند یا هر دو این را یک کاربر در نظر می گیرند. اما این امر کاملا اشتباه است و این دو واژه کاملا از یکدیگر مجزا هستند. وبمسترها به مدیرهای وب سایت ها گفته می شوند که وظیفه آنها مدیریت تمام و کمال یک وب سایت اینترنتی است. در مقابل ادمین ها افرادی هستند که در سوشال مدیا و شبکه های اجتماعی مشغول به فعالیت هستند و مدیریت پیج ها را برعهده دارند. اما حوزه فعالیت ادمین های اینستاگرامی وب سایت ها را در بر نمی گیرد.

استخدام ادمین اینستاگرام یا استفاده از ربات اینستاگرام؟!
از دیگر پرسش های معمول کاربران این است که چرا از ربات ها برای مدیریت پیج خود استفاده نکنیم؟ ربات اینستاگرام برای اهداف مختلفی بسته به نیاز کاربر طراحی می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. اهدافی از جمله جذب فالوورها، در دسترس بودن همیشگی برای پاسخگویی به مشتریان، لایک کردن پست های سایر پیج ها و سایر مواردی از این دست. ربات ها هیچ استراحتی ندارند و به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته و هر روز سال مشغول به فعالیت هایی هستند که برای آن طراحی و برنامه ریزی شده اند.

به کمک ربات شما قادر هستید ویو پیج را افزایش دهید و البته موضوعی که در این میان وجود دارد این است که گاها ممکن است این ویوها فیک باشند. به طور کلی کاری که ربات های اینستاگرامی انجام می دهند این است که میزان فعالیت پیج شما و حساب کاربری تان را بیشتر و بیشتر می کند. هر قدر این فعالیت ها افزایش پیدا کند آنگاه میزان ویوهایی که دریافت میکنید بیشتر می شوند

پست، استوری ، آی جی تی وی، ریلزها و به طور کلی محتواهایی که برای تولید آنها زحمت می کشید و آنها را آپلود می کنید با این کار بیشتر و بهتر دیده شده و تعامل های بیشتری هم دریافت می کنند. در مقابل ربات ها ادمین ها هستند. شاید ادمین ها مانند ربات 24 ساعته نباشند و بهره وری ربات را نداشته باشند اما مزیت های دیگری دارند که عموم کسب و کارها بکارگیری آنها را ترجیح می دهند. برقراری تعامل هایی دوستانه، انتخاب فالوورها با دقت بالا و دوری از فالوورهای فیک، امکان پاسخگویی دقیق و رفع ابهام و ... همه و همه مزیت هایی هستند که ادمین ها برای پیج شما به ارمغان می آورند.

کار ادمین اینستاگرام با توجه به نیاز کسب و کارها
یکی از مواردی که جای بحث زیادی دارد وظیفه هایی است که برای ادمین پیج اینستاگرام مطرح می شود. کار ادمین اینستاگرام کاملا وابسته به پیجی است که در آن مشغول به فعالیت هستند. برخی از صاحبان پیج ها تنها نیاز به ادمین اینستاگرام دارند که به دایرکت ها پاسخ دهد، اما برخی دیگر کار ادمین اینستاگرام را تولید محتوا تعریف می کنند و مدیریت پیج را نیز به صورت تمام و کمال انجام دهند. در نتیجه وظایف ادمین ها شرح مشخصی ندارد و کاملا بسته به پیجی است که در آن فعالیت می کنند. این تغییر فعالیت در درآمد ادمین حرفه ای اینستاگرام تاثیرگذار است و درآمد آنها را متغیر می کند. در ادامه تعدادی از رایج ترین وظایف ادمین اینستاگرام را مطرح می کنیم:

ادمین پیج برای اینستاگرام در مقابل وظایف خود هزینه ای دریافت می کنند، وظایف مشخصی را به عهده می گیرند. شما به عنوان کارفرما شناخته می شوید و در صورتی که ادمین برای پیج اینستاگرام به خوبی وظایف خود را انجام ندهد، می توانید به او تذکر دهید. برای آشنایی بیشتر با وظایف ادمین اینستاگرام چند مورد را بیان می کنیم.

کار ادمین اینستاگرام با توجه به نیاز کسب و کارها
تولید محتوا تصویری، ویدئو، igtv، ریلز و ... از مهم ترین وظایف ادمین حرفه ای اینستاگرام
ایجاد بهترین کپشن برای پست و استوری برای دریافت بیشترین کال تو اکشن با فالوورها
پشتیبانی پیج در طی ساعات تعیین شده برای ادمین پیج اینستاگرام
ایجاد تقویم محتوایی برای پست و استوری
هایلایت کردن استوری های مهم برای بازدید فالوورهای جدید
مدیریت محتوا منتشر شده در اینستاگرام و استفاده از گاید اینستاگرام
افزایش فالوور
افزایش لایک، کامنت و ویو پست
استفاده از روش های بازاریابی و تبلیغاتی
استفاده هشتگ بهینه، پربازدید و هشتگ تخصصی مربتط با فعالیت پیج اینستاگرام
پاسخ دهی سریع و کامل به تعامل کاربران مانند ریپلای استوری، دایرکت و کامنت زیر پست ها
مشاوره به صاحب پیج و طراحی استراتژی در بازاریابی اینستاگرام
حذف کامنت های نامرتبط از پست های اینستاگرام
جذب فالوور هدفمند با استفاده از روش های جدید و پربازده
طراحی استراتژی منظم برای افزایش لایک، ویو و کامنت
استفاده از حرفه ای ترین پلتفرم های تولید محتوا
افزایش امنیت پیج اینستاگرام برای جلوگیری از هک شدن
در صورت نیاز آشنایی با زبان انگلیسی
بهینه سازی پروفایل پیج اینستاگرام از جمله توانایی های ادمین حرفه ای اینستاگرام
داشتن رابط هایی برای ارتباط با اینفلوئنسر های اینستاگرام
تسلط به شیوه های گوناگون بازاریابی علی الخصوص دیجیتال مارکتینگ
تلاش در راستای افزایش اینگیجمنت ریت یا همان نرخ تعامل پیج
پیدا کردن بهترین زمان برای به انتشار پست ها برای بهتر دیده شدن
دقت داشته باشید که شاید تمام موارد گفته شده از وظایف ادمین اینستاگرام نباشد و شما با توجه به نیاز پیج خود آنها را انتخاب می کنید؛ درآمد ادمین اینستاگرام غیرحضوری را وظایفی که به آن داده می شود، مشخص می کند. اما برای آشنایی بیشتر با وظایف ادمین ها و خدماتی که ارائه می دهند توضیح کوتاهی در مورد مهمترین وظیفه ادمین ها می دهیم.

به این نکته توجه کنید از وظایف مهم در مدیریت پیج اینستاگرام مدیریت محتوا است. این کار از تولید محتوا تا ادیت و انتشار محتوای تولید شده را در بر می گیرد. علاوه بر این انجام تبلیغات به خصوص استفاده از تبلیغاتی که بازدهی بالایی برای پیج دارند از جمله کارهای مدیریت پیج قرار می گیرد و باید با دقت به آن پرداخته شود.

نکاتی که در مدیریت پیج اینستاگرام باید به آنها توجه کنید
ما با مجموعه ای وظایف مهم ادمین پیج اینستاگرام آشنا شدیم. اما برای رسیدن به نتیجه موثر بهتر است کمی هم در مورد نکته های مهم در رابطه با این موضوع اطلاعات بدست اورید. به این شکل می دانید که برای مدیریت یک پیج لازم است به چه مواردی دقت کنید و آنها را مدنظر داشته باشید. تعدادی از این نکته ها در ادامه آورده شده اند:

طراحی تقویم محتوا و برنامه ریزی ارائه کسب و کار و سپس تولید محتوایی باکیفیت و کاربر پسند برای پیج با توجه به آن
جذب فالوورهای واقعی در جامعه هدف کسب و کار
ایجاد کال تو اکشن با فالوورها با تولید محتوای چالشی و نظرسنجی در پست و استوری
برقراری ارتباط دوستانه با فالوورها و دوری از لحن رسمی سایر نکات مدیریتی که ادمین اینستاگرام می بایست به آنها دقت کند چیست؟
استفاده از ترفندهای برندینگ و افزایش آگاهی از برند
طراحی استراتژی برای تبلیغات موثر و پربازده در اینستاگرام متناسب با فعالیت پیج
طراحی پست های خلاقانه، فرمت گرافیکی منحصر به فرد
تجزیه و تحلیل میزان رشد پیج اینستاگرام و تحلیل با رقبای فعال در حوزه کسب و کار
ادمین اینستاگرام و تولید محتوا با کیفیت در پیج اینستاگرام
باید توجه داشته باشید که تولید محتوا اینستاگرام باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد به خصوص اگر تبلیغات اینفلوئنسری را در برنامه اینستاگرام خود داشته باشید. داشتن کیفیت بالا و روان بودن مطالب در پیج شما می‌تواند حس راحتی و قابل درک بودن موضوع را به مخاطبین القا کند. بهتر است برای ارسال مطالب خود از روش و شیوه‌ای واحد استفاده کنید. مرتب بنویسید و از ساده‌ترین مفاهیم برای انتقال مطلب استفاده کنید. در نظر داشته باشید که تمامی مخاطبین شما از قشر بالای جامعه نیستند، در نتیجه در نظر گرفتن تمامی مخاطبان احتمالی شما از ظریف‌ترین نکاتی است که نباید آن را فراموش کرد.

استفاده از هشتگ های مناسب برای انتشار و نتیجه بهتر یکی از بهترین ابزارهایی که می تواند به ادمین پیج اینستاگرام شما کمک کند، استفاده از هشتگ است. هشتگ‌ها در واقع آن چیزهایی را به مخاطبان شما نشان می دهد که به راحتی در تصویر و متن قرار نمی گیرد. با قرار دادن هشتگ‌های مناسب و پرکاربرد، می‌توانید محصول و یا خدمات خود را به مشتریان احتمالی و مخاطبان بیشتری نشان دهید. بهتر است قبل از درج هرگونه هشتگ، از مفید بودن آن اطمینان حاصل کنید. از هشتگ‌هایی استفاده کنید که یقین دارید مخاطبین را به سمت پیج شما روانه می‌کنند. این کاری است که از ادمین حرفه ای اینستاگرام انتظار می رود.

ادمین اینستاگرام چگونه باعث افزایش فروش در پیج می شود؟
در بخش کار ادمین اینستاگرام گفتیم این شخص باید پیج را به گونه ای اداره کند که در نهایت بتواند با افزایش میزان فروش محصولات، افزایش درآمدها را به دنبال داشته باشد. اما این فرد چگونه می تواند چنین کاری انجام دهد؟ این روزها احتمالا شما هم نام دیجیتال مارکتینگ یا به صورت تخصصی تر اینستاگرام مارکتینگ را شنیده اید. تبلیغات و بازاریابی هایی که در پلتفرم اینستاگرام صورت گرفته و اخیرا به شدت مورد استقبال واقع شده است. این روزها بسیاری از کسب و کارهای سنتی هم تصمیم خود مبنی بر حضور در اینستاگرام و ارائه خدمات فروش آنلاین را گرفته اند و می خواهند علاوه بر حالت سنتی در بازار مدرن هم فعالیت داشته باشند.

این افراد با توجه به اینکه خود اطلاعاتی در مورد راهکارهای افزایش فروش ندارند معمولا از ادمین اینستاگرام برای پیج خود استفاده می کنند و کلیه کارهای پیج و مدیریت آن را به این شخص می سپارند. ادمین اینستاگرام با کارهایی که انجام می دهد، پلن هایی که برای پیج طراحی می کند، می تواند فروش را به خوبی افزایش دهد و درآمدها را بیشتر کند. یکی از راهکارهای افزایش فروش که به وسیله ادمین ها مورد استفاده قرار می گیرد تولید محتوای کاربر پسند است.

هرقدر محتوایی که پیج فروش شما دارد جذاب تر و چشمگیرتر باشد مشتریان بیشتر جذب آن می شوند. مثلا اگر شما در کار فروش لباس هستید می توانید با استفاده از مدل ها با سایزهای گوناگون لباس های خود را در معرض دید مشتریان گذاشته و آنها را برای خرید ترغیب کنید. این که چه کاری انجام دهید و چه استراتژی را برای فروش بیشتر دنبال کنید را ادمین شما برای شما تعیین می کند.

چرا باید از ادمین اینستاگرام برای مدیریت پیج اینستاگرام استفاده کنیم؟
کاربران و صاحبان پیج ها گاهی در هنگام جستجو برای پیدا کردن ادمین اینستاگرام مناسب برای پیج از خود می پرسند لزوم گرفتن ادمین برای پیج اینستاگرام به منظور مدیریت پیج در چیست؟ اصلا چرا نیاز به ادمین اینستاگرام وجود دارد؟ چرا باید مدیریت پیج اینستاگرامی را به ادمین اینستاگرام بسپاریم؟ اول این که اگر پیج بزرگ و با تعداد فالوور بالا داشته باشید قطعا خودتان به تنهایی از پس همه کارها برنمی آیید. این که بتوانید به تمام دایرکت ها پاسخ دهید، از پس همه کامنت ها بر بیایید، تولید محتوا کنید، پست گذاشته یا استوری آپلود کنید و سابر مواردی از این دست از عهده یک نفر خارج است.

باید فرد یا افرادی باشند که بتوانند در بخش های مختلف شما را کمک کنند و از بار روی دوشتان کمی بکاهند. در برخی مواقع هم اوضاع به شکلی است که صاحب پیج اینستاگرامی مورد نظر در مورد اینستاگرام و قابلیت های آن اطلاعات چندانی ندارد و نمی داند که اصلا از کجا باید شروع کند و چگونه پیج خود را پیش ببرد. اینجاست که باز هم بحث نیاز به ادمین اینستاگرام مطرح می شود. در این وضعیت ادمین شما می تواند کلیه کارهای پیج را در دست گرفته و به شما از پیشرفت کارها گزارش بدهد.

استخدام ادمین اینستاگرام برای چه پیج هایی مناسب است؟
بعد از پرداختن به موضوعات گوناگون در حوزه ادمین اینستاگرام باید به پیج هایی که نیاز به ادمین دارند بپردازیم. کاربران دوست دارند از مواردی که در بخش قبلی گفته شد استفاده کنند؛ ولی در اولین مرحله باید دید که اصلا پیج ما، به ادمین نیاز دارد یا خیر؟ آیا نیاز های پیج ما در حد استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری می باشد؟ در ادامه به تمامی این سوالات می پردازیم.

در اینستاگرام، چندین پیج وجود دارد که هر کدام از آن ها، در زمینه های مختلفی فعالیت دارند. تمامی این پیج ها نیاز به تولید محتوا دارند و همچنین تولید محتوا، اصلی ترین وظیفه ادمین است؛ اما ممکن است تمامی این پیج ها، نیاز به ادمین نداشته باشند. هر پیج اینستاگرام بعد از گذر زمان کوتاه می تواند به موفقیت های اولیه خود برای جلب نظر فالوور برسد؛ پس نیازی نیست از ابتدای شروع از ادمین پیج استفاده شود.

اما در ادامه برای مدیریت بهتر و تولید محتوای بیشتر و حرفه ای تر، نیاز به ادمین فعال و با تجربه می باشد؛ پیج هایی که نیاز به ادمین دارند برای ادامه فعالیت خود نیاز به استفاده از ابزار های تخصصی تر برای انجام کار ها دارند. به طور مثال پیج های تجاری برای این که محصولات خود را در قالب بهترین محتوا به اشتراک بگذارند، نیاز به متخصص تولید محتوا اینستاگرام نیز دارند. پس در کل نتیجه می گیریم که ادمین برای پیج اینستاگرام می تواند مفید باشد؛ ولی برای تمامی پیج ها الزامی نیست. پس در بررسی پیج هایی که نیاز به ادمین دارند باید در درجه اول به میزان فعالیت آنها، درآمد و اهدافی که برای آینده در نظر دارند.

عوامل موثر در تعرفه استخدام ادمین اینستاگرام دورکاری
تعرفه ادمین اینستاگرام موضوعی است که در این بین در نظر بگیریم، ادمین پیج اینستاگرام هم برای ارائه خدمات، قطعا هزینه ای را دریافت می کند و به طور رایگان، مدیریت پیج اینستاگرام را انجام نمی دهند. فرقی نمی کند که استخدام ادمین اینستاگرام دورکاری انجام شود یا به صورت حضوری شکل بگیرید؛ در هر صورت بسته به مواردی، باید هزینه ای را به این دسته از کاربران پرداخت کنید چرا منبع درآمد ادمین اینستاگرام از این راه به دست می آید.

به طور کلی نمی توان برای درآمد ادمین اینستاگرام غیرحضوری تعرفه دقیق را تعیین کرد؛ چرا که عوامل مختلفی در تعیین چنین موردی تاثیرگذارند. عواملی مانند ساعت کاری، میزان تخصص ادمین، استخدام ادمین اینستاگرام دورکاری، وظایف ادمین اینستاگرام و همچنین سابقه فعالیت او در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی، می تواند بسیار زیاد در حقوق ادمین اینستاگرام تاثیرگذار باشد. به طور مثال ادمینی که به صورت 24 ساعته در پیج شما فعالیت داشته باشد، طبیعتا هزینه بیشتری را از ادمینی که فقط 6 ساعت در روز فعالیت دارد، دریافت می کند.

این که حقوق ادمین اینستاگرام دورکاری پیج شما چه میزان باشد، بستگی به انتخاب و میزان نیاز شما دارد. به طور مثال شما فقط به ادمین پیج اینستاگرام برای تولید محتوا نیاز دارید، در چنین شرایطی می توانید خودتان پشتیبانی را در پیج انجام دهید؛ حال دیگر نیاز نیست هزینه اضافی را برای پشتیبانی پرداخت کنید.

قرارداد ادمین اینستاگرام چگونه تنظیم می شود؟
در این بخش می خواهیم به نحوه تنظیم قرارداد این دسته از ادمین ها بپردازیم. به طور کلی تنظیم قرار داد ادمین پیج اینستاگرام، کار دشوار و پیچیده ای نیست. شما می توانید به این دسته از کاربران در پیج های مختلف و وب سایت های مختلف دسترسی داشته باشید.

برای تنظیم قرارداد ادمین اینستاگرام کافی است در ابتدا ساعت فعالیت ادمین و وظایف او را تعیین کنید؛ سپس در صورت توافق، می توانید هزینه مدنظر را به ادمین پرداخت کنید و او بلافاصله، مدیریت پیج اینستاگرام را برعهده بگیرد.

سخن نهایی درباره ادمین های پیج اینستاگرام
اگر شما هم دارای محدودیت زمانی برای مدیریت پیج اینستاگرام خود هستید، ادمین پیج اینستاگرام نمادین می تواند در این راستا به شما کمک کند. دقت داشته باشید که قبل از توافق با ادمین، در انتخاب وظایف او دقت بسیار را داشته باشید؛ چرا که وظایف در حقوق ادمین اینستاگرام بسیار تاثیرگذار است. سایت نمادین با استفاده از تیم ادمین های پیج اینستاگرام با تجربه در تلاش است که بهترین فرصت را در اختیار شما قرار دهد. با توجه رشد روز افزون اینستاگرام دیگر زمان زیادی برای آزمون و خطا برای رشد بیشتر نیست. پس برای پیشتاز بودن در بازار رقبای کسب و کار خود باید بتوانید بهترین و ساده ترین راه های ممکن را انتخاب کنید. تخصص، تجربه، آموزش و خلاقیت از ویژگی های مهم در تیم ادمین مدیریت پیج اینستاگرام نمادین است که در اختیار شما قرار می گیرد. امیدواریم به شما کمک کافی را کرده باشیم. برای اطلاعات بیشتر در Instagram می توانید به این لینک مراجعه کنید.


خرید پیج اینستاگرام یا مدیریت پیج اینستاگرام به صورت حرفه ای
همه ی ما پیج های پربازدید اینستاگرام را دیده ایم؛ پیج هایی که هرروز به عدد فالوور هایشان یک صفر اضافه می‌شود و تعامل پیجشان شگفت انگیز است. راز رشد این پیج ها چیست؟
بله درست حدس زدید! ادمین اینستاگرام غول چراغ جادوی پشت پرده است!
یک پیج اینستاگرام موفق نیاز به تدوین استراتژی مناسب برای تولید محتوا دارد تا بتواند محتوای با کیفیت و صد البته جذاب تولید کند؛ البته یک نکته مهم! قطعاً یک نفر با عنوان ادمین از پس گستره ی مسئولیت ها در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام بر نمی آید.
پس حالا معضل کجاست؟ جای خالی یک تیم حرفه ای و متعهد که متخصص مدیریت پیج اینستاگرام باشد میان مجموعه شما حس می شود.

نمادین چاره کار است که با تیم مجرب و متخصصش در عین اینکه برایتان کار جذب فالوور هدفمند را انجام می دهد، تمامی نیاز های دیگر برای مدیریت اینستاگرام شما را برطرف کند!

در بحث مدیریت اینستاگرام به چه نکاتی باید توجه کرد؟

ایجاد محتوای ارزشمند و جذاب برای پیج اینستاگرام با توجه به تقویم محتوا و بیزنس پلن
افزایش فالوور های هدفمند و با کیفیت
افزایش درگیری مخاطب با صفحه اینستاگرام و همچنین ایجاد رابطه پایدار با مخاطبان
افزایش لایک، بازدید ویدیو و کامنت کاربران با استفاده از گیمیفیکیشن و سایر روش های کاربردی
افزایش آگاهی از برند شما (برندینگ)
انجام تبلیغات اینستاگرام به صورت حرفه ای برای محصولات و خدمات در صفحات متناسب با زمینه فعالیت شما
طراحی گرافیکی خاص و منحصر به فرد برای پست ها به منظور برند سازی محصول و خدمات
استفاده درست و حرفه ای از هشتگ ها و بردن پست مورد نظر در تاپ هشتگ و اکسپلور
مشخص کردن بهترین زمان انتشار پست ها
پاسخگویی مناسب به کامنتها و دایرکت
طراحی و بارگذاری منظم استوری
ایجاد سوالات جذاب در استوری و درگیری بیشتر مخاطبان با پیج شما
پاسخگویی مناسب و به موقع به مخاطبین پیج
آنالیز پیج های رقیب و ایده پردازی اختصاصی برای پیج و اجرا برای کمک به رشد هرچه سریع تر پیج
و در کل مدیریت یکپارچه پیج اینستاگرام که همه این موارد در مجموعه نمادین ارائه می‌شوند.
رضایت مشتری
مشتری های قبلی
درباره نمادین چه نظری دارند؟
استخدام ادمین اینستاگرام یا استفاده از ربات اینستاگرام؟!
یکی از سوالاتی که این روز ها زیاد از ما پرسیده می شود این است که آیا می شود از ربات های اینستاگرام برای افزایش فالوور استفاده کرد؟ پاسخ کلی خیر است!

در پاسخ به این سوال که آیا پیج اینستاگرام بخریم یا نه باید بگوییم اگر قصد دادن دلخوشی الکی به خود را دارید بله حتما، اما اگر به دنبال کسب درآمد از طریق اینستاگرام هستید قطعا خیر!

موارد زیر بخشی از دلایل اصلی این مسئله است:

اگر پیجی که می خواهید آن را خریداری کنید واقعا فعال و پربازده بود مالک آن چرا باید آن را می فروخت؟ شک نکنید درصد قابل توجهی از فالوور های این پیج ها فیک و گاست هستند!
در خوشبینانه ترین حالت اگر فرض را بر این بگذاریم که فالوور ها واقعی هستند، بازهم برای شما بازدهی نخواهند داشت!
فرض کنید زمینه فعالیت پیج اصلی انتشار کلیپ های فان بوده و حالا شما میخواهید در زمینه کلینیک زیبایی فعالیت خود را روی این پیج شروع کنید؛
فکر میکنید چند درصد مخاطبین به موضوع فعالیت شما علاقه یا اصلا نیاز دارند؟ (مثلا آقایان بسیار کمی هستند که به خدمات زیبایی نیاز داشته باشند)
چند درصد آن ها در شهر شما هستند؟
در کل به نوعی تبلیغات اجباری برای آن ها می شود که احتمالا درصد زیادی از مخاطبین از آن استقبال نخواهند کرد.
جدای از این ها دنبال کنندگان به یکباره شاهد تغییر لوگو، بایو، مشخصات و محتوای پیج خواهند بود و ممکن است تصور کنند اشتباهی رخ داده و درصد زیادی از آن ها آنفالو خواهند کرد.
طبق اخباری که از منابع غیر رسمی منتشر شده، اینستاگرام از تغییر آیدی پیج متوجه خرید و فروش خواهد شد و به شدت با این بازار سیاه مخالف است و برای جریمه کردن این پیج ها خیلی کمتر آنها را در اکسپلور و تاپ هشتگ ها نمایش خواهد داد.
ادمین اینستاگرام چگونه باعث افزایش فروش در پیج می شود؟
ما در نمادین با آموزش هایی که به ادمین اینستا می دهیم و البته نظارتی که به روال انجام فعالیت های ادمینی داریم قادر خواهیم بود با مخاطبین هدف شما ارتباط صمیمانه برقرار کنیم و آنها را به فالوور هدفمند پیج تبدیل کنیم.
بعد از جذب مخاطب در پیج در پروسه اعتمادسازی که در تولید محتوای پیج انجام می شود، در صورتی که مخاطبین به کالا یا خدمات ارائه شده توسط شما نیاز داشته باشند قطعا پیج شما به عنوان یک گزینه پررنگ در ذهن آن‌ها ثبت خواهد شد و در نهایت با احتمال بالایی برای خرید روبرو خواهیم شد.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که فعالیت های ادمین اینستاگرام در برقراری ارتباط با مخاطب باید کاملا مستمر باشد و همچنین با هر قشر مخاطبی با توجه به تیپ شخصیتی آن ها و سایر مواردی که در مخاطب شناسی مهم است انجام شود؛ به عنوان مثال لحن و ادبیات صحبت کردن در ارسال دایرکت برای یک دانش آموز دبیرستانی با یک کارمند خیلی متفاوت است!

پس به طور خلاصه انجام فعالیت های ادمینی منظم و مستمر، ایجاد ارتباط هدفمند با مخاطبین مرتبط و در نهایت اعتماد سازی یکی از اقداماتی است که ما برای تبدیل مخاطب به مشتری در پیج شما انجام خواهیم داد.

پس از اعتماد سازی میرسیم به تعامل با مخاطبین.
در گام اول که ما آمدیم مخاطبین هدف شما را تبدیل به فالوورتان کردیم، باید احساس نیاز را در آنها به وجود بیاوریم. این کار با تعامل های طولانی امکان پذیر است؛ در نهایت پس از آنکه احساس نیاز به وجود آمد و از نقاط قوت رقابتی مان گفتیم حس می‌کنند اگر این محصول را نخرند یک پای زندگیشان لنگ است!
مثلاً یک پیج دکتر تغذیه و رژیم را در نظر بگیرید؛ فالوور های جدیدی که اضافه شدند همه از چاقی رنج می برند. ادمین اینستا طی صحبت های طولانی و دوستانه آن ها را ترغیب می‌کند رژیم غذایی ما را استفاده کنند. به همین راحتی!
البته در نظر بگیرید که هیچوقت نباید مستقیما بگوییم: محصول من خوبه اینو بخر! بلکه این روند طی مدت طولانی و بصورت نامحسوس اتفاق می افتد. البته که اولین قصد ما این است که مخاطب سود ببرد پس باید دلسوز مخاطب باشیم.
حالا نوبت دومین نوع تعامل است. یکسری فالوور از قبل داریم که نه ما را آنفالو می‌کنند و نه از ما خرید می‌کنند؛ اصلاً ممکن است یادشان رفته باشد همچنین پیجی داخل فالووینگ هایشان وجود دارد. چاره کار اینجا هم فقط تعامل است و تعامل! باید محصول و برند مان را به مخاطب بشناسانیم و مدام اسم ما جلوی چشمش باشد و باز هم همان داستان قبلی اتفاق می افتد:
احساس نیاز = خرید.
یک ادمین اینستاگرام حرفه ای با رعایت این نکات سعی می‌کند افزایش فروش را برای پیج شما پدید آورد.

تعرفه یک ماهه مدیریت پیج اینستاگرام
هزینه مدیریت پیج اینستاگرام توسط ادمین اینستا
نمونه کار های طراحی پیج کاری اینستاگرام
نمونه کارهای حرفه ای ادمین اینستاگرام

نمونه-کار-استخدام-ادمین-اینستاگرام-غیرحضوری

نمونه طراحی پیج کاری اینستاگرام توسط ادمین اینستاگرام حرفه ای

نمونه کار تولید پست و استوری اینستاگرام توسط ادمین حرفه ای در گروه نمادین
نمونه طراحی استوری های ویژهسوالات پرتکرار در زمینه مدیریت اینستاگرام
​ادمین پیج اینستاگرام چگونه به کامنت ها و دایرکت ها پاسخ می‌دهد؟​
ما در نمادین برای پاسخگویی سریع و صحیح به کامنت ها و دایرکت ها ۲ راهکار کلی داریم:

پاسخ سوالات پرتکرار (FAQ) را از قبل از شما دریافت میکنیم و با توجه به آن ها ادمین اینستا کار پاسخگویی را انجام می‌دهد.
مواردی از قبیل قیمت محصولات، ویژگی های خاص، تغییرات سفارشی در محصول و هر مورد دیگری که لازم باشد.
یکسری سوالات هستند که ممکن است به ندرت توسط کاربران مطرح شود و پاسخ آن‌ها را فقط شما (کارفرما) میدانید.
برای این موارد ادمین پیج اینستاگرام با توجه به تصمیم شما یا این سوالات را در گروه برای شما ارسال می‌کند یا اینکه آن ها را در بخش دایرکت ها نشانه دار (Flag) می‌کند و شما می‌توانید مستقیم پاسخ بدهید.


آیا تعداد پست ها همیشه دقیقا به تعداد گفته شده در پکیج ها است؟
در خصوص تعداد پست ها باید این نکته را مد نظر داشته باشید که همیشه لزوما تعداد بالاتر به معنی گرفتن بازدهی بیشتر نیست! این یکی از نکات مهم مدیریت اینستاگرام است که خیلی از افراد نادیده اش می گیرند.
آنچه اهمیت دارد تعامل مخاطبین و در نهایت نرخ تبدیل فالوور به مشتری است!
برای شروع کار ما بعد از بررسی زمینه فعالیت و همچنین وضعیت فعلی پیج شما با توجه به تجربیات قبلی، تعداد پست های مناسب را به شما اعلام میکنیم.
در بعضی موارد نیاز است تعداد پست های بیشتر از آنچه ذکر شده برای یک پیج قرار داده شود و در برخی موارد هم لازم است از تعداد پست ها کم شود و در عوض به کیفیت آنها اضافه شود.


محتوای موازی چیست؟
فرض کنید یک پیج فروشگاهی دارید…
مخاطب شما هرچقدر هم به موضوع فعالیت شما علاقه داشته باشد بعد از اینکه خریدی از شما انجام دهد به احتمال زیاد تمایل ندارد هربار که پیج خود را باز میکند تبلیغات محصول شما را ببیند!
مردم این روز ها به شدت از تبلیغات فراری هستند! پس راه حل چیست؟

یکی از راه حل های آن ارائه محتوای موازی با کسب و کار شما در قالبی است که برای مخاطب شما جذابیت دارد؛ به زبان ساده تر یکسری آموزش های جذاب و کاملا کاربردی برای مخاطبین هدف پیج شما که باعث می شود یک دلیل خوب برای دنبال کردن پیج شما داشته باشند!
اما قضیه به همینجا ختم نمی شود، نام این سبک محتوا، محتوای موازی است؛ به این معنی که با موضوع کسب و کار شما هم راستا است بنابراین به طور غیر مستقیم تبلیغ کسب و کار شما را می کند که این روز ها یکی از جذاب ترین انواع تبلیغات و البته یکی از نکات حرفه ای در مدیریت اینستاگرام محسوب می شود.

استوری مارکتینگ چیست؟​
استوری همانطور که از اسمش بر می آید به معنی قصه و داستان گویی است؛ در طراحی پلتفرم اینستاگرام از نکات روانشناسی فروش بسیار حرفه ای استفاده شده است، یکی از جالب ترین آنها سبک طراحی استوری است.
مردم به طور ذاتی تمایل دارند در جریان زندگی شخصی شما قرار بگیرند و حس کنجکاوی خود را ارضا کنند؛ وقتی این قضیه حالت قصه گویی پیدا میکند جذابیت آن دوچندان می شود و بیننده تا وقتی انتهای ماجرا را متوجه نشود دست از دنبال کردن برنمی دارد! اما چطور می شود از این قضیه در کسب و کار استفاده کرد؟

می شود با یک ایده پردازی خلاقانه کاری کرد که مخاطب درگیر یک موضوع جنجالی در خصوص بیزنس شما و یا روزمرگی های جذاب کسب و کار شما شود و در حین این جریان با زیرکی و خلاقیتی که ادمین اینستاگرام به خرج میدهد محصول یا خدمات شما را معرفی کرد!


شما با موضوع فعالیت من آشنایی ندارید!​
با توجه به اینکه کسب و کار هایی که برای پشتیبانی پیج اینستاگرام به ما مراجعه میکنند در زمینه های بسیار متنوع و گاها عجیب غریبی (!) فعالیت میکنند، طبیعتا این امکان وجود ندارد که از قبل با همه موضوعات شغلی آشنایی داشته باشیم؛ اما برای این مسئله ۲ راهکار کلی وجود دارد:

تجربیات و اطلاعات ارزشمند شما را به هرشکلی که برای شما راحت تر باشد دریافت میکنیم و آن ها را با توجه به سلیقه مخاطبتان به محتوای جذاب و کاربرپسند برای محیط اینستاگرام تبدیل میکنیم.
با جست و جو در فضای اینترنت مطالب مرتبط را گردآوری میکنیم و بعد از تایید شما از آن ها برای تولید محتوای پیج اینستاگرام استفاده میکنیم.
توجه داشته باشید که اصول کلی حاکم برای مدیریت اینستاگرام تقریبا برای همه پیج ها مشترک است؛ به عنوان مثال گرافیستی که میتواند برای پیج فروش پوشاک تولید محتوا کند طبیعتا برای هر پیج فروش محصول یا خدمات هم میتواند همچین کاری انجام دهد و یا در بحث انجام فعالیت های ادمینی و ارتباط با مخاطب، برگزاری کمپین های تبلیغاتی، ایده پردازی و… به همین ترتیب است.

بنابراین برای انجام خدمات اینستاگرام زمینه فعالیت شما موضوع محدود کننده ای نخواهد بود.


​در مسابقات اسپانسری اینستاگرام شرکت کنیم؟​
اگر بخواهیم خیلی خلاصه تجربه شخصی خودمان را به عنوان تیمی که تا کنون ادمین اینستاگرام پیج های زیادی بوده ایم بیان کنیم، در یک کلمه: خیر!

یک دلیل واضح برای آن این است که حتی در صورتی که برگزار کننده مسابقه با وجدان باشد(!) و برای پیج شما فالوور فیک خریداری نکند (که متاسفانه در اکثر موارد این کار را میکنند)، کسانی که از طریق مسابقه با پیج شما آشنا می شوند و شما را دنبال میکنند صرفا به هوای برنده شدن جایزه این کار را انجام میدهند و لزوما به موضوع پیج شما علاقه ای ندارند.

به همین خاطر چند روز بعد از اتمام مسابقه شما میمانید و تعداد زیادی فالوور نامرتبط و گاست که درصد تعامل بسیار پایینی دارند و همین قضیه باعث می شود مطابق الگوریتم ۱۰ درصد اینستاگرام حتی فالوور های واقعی قدیمی خودتان هم کمتر بتوانند پست های شما را ببینند!

افزایش فالوور اینستاگرام از چه طریقی انجام میشود؟​
اولین نکته ای که باید مد نظر داشته باشد این است که هیچ غول چراغ جادویی برای افزایش فالوور وجود ندارد!

اگر به دنبال افزایش یک شبه تعداد فالوورهایتان آن هم بدون اجرا کردن موارد ضروری و فراهم کردن زیرساخت مناسب هستید تنها راه شما استفاده از فالوور فیک است که این مورد به هیچ عنوان جز خدمات ما محسوب نمیشود و در مقاله زیر راجع به این موضوع به اندازه کافی توضیح داده ایم:

فالوور اینستاگرامی فیک و تاثیر آن بر کسب و کار ما چیست؟


اما روش منطقی و اصولی افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟
اگر به صورت خلاصه و تیتروار بخواهیم اشاره کنیم شامل موارد زیر است:

بهینه سازی اکانت اینستاگرام (اصلاح بایو و تصویر پروفایل، ایجاد هایلایت های مناسب و…)
تولید محتوای جذاب (محتوای تولید شده برای پست ها و استوری ها باید علاوه بر اینکه دارای طراحی گرافیکی جذاب باشد، با توجه به شناخت پرسونای مخاطب تولید شود تا نیاز و دغدغه ی او را برطرف کند. همچنین به نوعی باشد تا مخاطب را به تعامل با پیج وادار کند.)
فعالیت های ادمینی منظم و مستمر (ایجاد ارتباط با مخاطبین جدید و سعی در تبدیل آنها به مشتری، ایجاد ارتباط صمیمی با مخاطبین موجود و تلاش برای افزایش میزان تعامل آن ها با پیج، پاسخگویی به موقع و اصولی به مخاطبین، انتشار به موقع پست ها و استوری ها)
برنامه ریزی اصولی میان مدت و بلند مدت برای پیج به نحوی که علاوه بر افزایش تعداد فالوور ها، افزایش تعامل و در نهایت افزایش فروش را به دنبال داشته باشد.
انجام تبلیغات درست و هدفمند (ساخت بنر یا کلیپ تبلیغاتی جذاب و ارتباط و هماهنگی با پیج های تبلیغاتی مناسب)
در واقع شما با استخدام ادمین اینستاگرام، یک تیم از افراد متخصص و باتجربه در زمینه مدیریت اینستاگرام را در اختیار خواهید داشت و میتوانید با سرعت هر چه بیشتر به سمت اهداف انتخاب شده برای کسب و کار خود حرکت کنید.

پرسش پاسخ

فرایند استخدام ادمین اینستاگرام چگونه است؟
برای این کار ابتدا وارد سایت شوید و شرح خدمات و همچنین تعرفه ها را مشاهده کنید و بعد با پشتیبانی 24 ساعته ی ما در تماس باشید.
مدیریت پیج اینستاگرام چقدر هزینه دارد؟
هزینه با توجه به خدماتی که نیاز دارید متغیر است؛ مواردی مثل تعداد پست و استوری، تعداد ادمین، مشاوره و خدمات خاص روی تعرفه تاثیر گذار هستند. شرح خدمات به صورت کامل روی سایت موجود است.
میزان جذب فالوور در ماه چقدر است؟
این عدد به پارامتر هایی مانند کمیت مخاطبین هدف شما، پکیج انتخابی و … بستگی دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آنالیز پیج خود میتوانید به صورت رایگان با پشتیبانان نمادین از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.
چرا نمادین را برای مدیریت پیج اینستاگرام انتخاب کنیم؟

نظم و مسئولیت پذیری جز یکی از مهمترین فاکتور ها برای انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ و به خصوص مدیریت اینستاگرام است.
– ما در نمادین کلیه فعالیت های مربوط به مدیریت پیج اینستاگرام از برنامه ریزی تا تولید محتوا و فعالیت های ادمینی را به صورت منظم و طبق برنامه انجام میدهیم.
– به صورت مداوم با شما در ارتباط هستیم و پشتیبانی شما قطع نمیشود.
– متعهد هستیم نهایت تلاش خود را برای مدیریت پیج اینستاگرام شما انجام دهیم.
– در هر زمانی حتی شب عید نوروز ادمین اینستاگرام به فعالیت خود ادامه می دهد.
مدیریت اینستاگرام به صورت حرفه ای توسط یک شخص امکان پذیر نیست؛ ما برای انجام امور پیج از یک تیم با تجربه شامل ادمین اینستاگرام، تولید کننده محتوا، گرافیست و ادیتور، عکاس و فیلمبردار، تبلیغ نویس و… استفاده میکنیم.
یکی از راه های اطمینان از عملکرد یک مجموعه داشتن مجموعه ای از مشتریان راضی است، به لطف خدا تا به امروز درصد بالایی مشتریانی که با ما همکاری داشته اند از فعالیت ما رضایت داشته اند که در ویدیو های رضایت مشتری ملاحظه کردید.

ادمین چیست؟
ادمین اینستاگرام به چه کسی می‌گویند؟ ادمین اینستاگرام یک شغل پردرآمد است که همه پیج‌های چند هزارنفری به آنها احتیاج دارند...تعریف دقیق آن در یک جمله کوتاه این است:

به کسی که مدیریت صفحه اینستاگرام یک فروشگاه یا یک برند را بر عهده دارد، ادمین گفته می‌شود.
حالا کسی که این شغل را انتخاب می‌کند، وظایف مختلفی دارد که در ادامه مقاله حتماً به آن‌ها میپردازیم.

ادمین اینستاگرام

مزایای ادمین بودن
می‌توانید از خانه کار کنید.
برای شروع به هیچ سرمایه‌ای احتیاج ندارید.
می‌توانید به صورت همزمان روی چند پروژه کار کنید.
فقط به یک عدد گوشی نیاز دارید.
چگونه ادمین پیج اینستاگرام شویم؟
تا اینجا مقاله تقریباً واضح بود، اما سوال خیلی از شماها این است که چگونه ادمین پیج اینستاگرام شویم؟ و آموزش ادمین شدن در اینستاگرام را از کجا شروع کنیم؟

توجه داشته باشید که مسیر شما برای کسب درآمد از شغل ادمینی، از آموزش می‌گذرد. یعنی اینکه، شما باید کار کردن با اینستاگرام را کامل و جامع بلد باشید.

قبل از اینکه کار خود را شروع کنید تا جایی که می‌توانید اصول و نکات فعالیت در اینستاگرام را یاد بگیرید. برای مثال:

حتماً باید با قوانین اینستاگرام آشنا باشید.
باید بلد باشید که چطور با بخش‌های مختلف این برنامه کار کنید.
انواع محتواهایی که می‌شود در اینستاگرام تولید کرد را بشناسید و توانایی تولید آن‌ها را هم داشته باشید. (مثل: پست، استوری، IGTV و ...)
باید روش‌های افزایش فالوور را بلد باشید.
ضروری است که اصول هشتگ‌گذاری را بدانید.
حتماً باید نحوه تعامل با مخاطب را بشناسید.
حتی لازم است تبلیغات در اینستاگرام را بلد باشید.
و ...
کسب درآمد از طریق ادمینی اینستاگرام راهی سریع و ساده است، اما بدون یادگیری این مهارت‌ها به هدف خود نمی‌رسید. راه‌های مختلفی برای یادگیری این مهارت‌ها وجود دارد. می‌توانید همین الان در گوگل سرچ کنید و مقالات یا ویدیوهای آموزشی مختلف را تماشا کنید. راه دوم آن است که خودتان آزمون و خطا کنید و ببینید که کدام روش، نتیجه بهتری دارد. همچنین می‌توانید با شرکت در دوره‌های آموزشی مختلف (مانند: دوره آموزش اینستاگرام - از صفر تا صد) مسیر یادگیری را برای خود کوتاه‌تر کنید.استخدام ادمین اینستاگرام
اولین و مهم‌ترین توصیه ما به شما این است که ادمینی را استخدام کنید که به طور کامل آموزش دیده باشد، خودش یک پیج موفق برای خودش راه‌اندازی کرده باشد، حتی چند نمونه کار به شما نشان دهد و به قول حسین نخواهد روی کسب و کار شما آزمون و خطا کند. حسین در گذشته تجربه کار در زمینه ادمینی را داشته است و در ویدیو زیر نکات خیلی خیلی مفیدی را با ما در میان می‌گذارد.
وظایف ادمین اینستاگرام
کار ادمین پیج اینستاگرام مدیریت کردن پیج است. این کار با توجه به نیازهای آن پیج می‌تواند متغیر باشد. یعنی گاهی شاید کار ادمین، به سادگی پاسخ‌دادن به پیام‌های دایرکت اینستاگرام باشد و گاهی ممکن است مشاوره هم بدهد.
حالا اگر شما به دنبال کسب مهارت‌های ادمینی هستید و یا می‌خواهید بدانید که یک ادمین خوب و حرفه‌ای چه وظایفی دارد، نگاهی به لیست زیر بیاندازید:وظایف ادمین اینستاگرام

توانایی تولید محتوا (پست و استوری)
برنامه‌ریزی محتوا
تعامل با مخاطب‌ها
مدیریت دایرکت‌ها
افزایش فالوئر
تبلیغات در اینستاگرام
فروش و بازاریابی
تحلیل آمارهای پیج اینستاگرام
اما باز هم تاکید می‌کنیم که وظایف یک ادمین، با توجه به نیاز آن پیج می‌تواند متفاوت باشد ولی هرچه مهارت‌های بیشتری در این زمینه کسب کنید موفق‌تر خواهید بود و درآمد بیشتری هم خواهید داشت.

حقوق ادمین اینستاگرام
میزان درآمد یک ادمین اینستاگرام به موارد مختلفی بستگی دارد. اما اگر می‌خواهید به روزترین میزان حقوق یک ادمین را ببینید، پیشنهاد می‌کنیم به سایت‌های کاریابی سر بزنید یا مستقیماً با خود ادمین‌ها در ارتباط باشید.

به طور میانگین میزان درآمد ادمین‌های اینستاگرامی، از 2 میلیون تومان شروع می‌شود و به 10 میلیون‌ تومان هم می‌رسد. حتی ممکن است بیشتر از این‌ها هم درآمد داشته باشند! می‌پرسید چطور؟

این میزان درآمد خفن، به چند موضوع بستگی دارد:

میزان وقتی که برای آموزش، یادگیری و کسب تجربه می‌گذارند.
مهارت‌های آن ادمین در تولید محتوا، بازاریابی و فروش، تبلیغات، تعامل و ...
تعداد پیج‌هایی که با آن‌ها همکاری می‌کند.
می‌توانیم چند ادمین در اینستاگرام خود داشته باشیم؟
بله!

شما به عنوان کارفرما، می‌توانید چند ادمین را به طور همزمان استخدام کنید تا برایتان کار کنند. اما متاسفانه امکان محدود کردن دسترسی‌ها برای حساب کاربریتان وجود ندارد.
یعنی شما باید نام‌کاربری و گذرواژه خود را در اختیار ادمین‌ قرار دهید. پس در انتخاب خود دقت کرده و کسانی را انتخاب کنید که مورد اعتمادتان باشد.

Sorry, comments are unavailable..